Z ŻYCIA GWIAZD

Na początku nie dawano im szans... Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra

Gwiazda kończy dziś 40 lat!

Historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków to opowieść jak z bajki. Nie szukali miłości, lecz są razem i już wkrótce będą obchodzić drugą rocznicę ślubu. Mówią o sobie, że są oryginalną parą i żyją na własnych zasadach – nie oglądają się na innych. Gwiazda obchodzi dzisiaj 40. urodziny. Ukochany mąż organizuje dla niej z tej okazji wyjątkowe przyjęcie, które ma zapamiętać na długo…

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża

„Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w VIVIE!

Poznaj historię ich miłości w naszym wideo! 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.