Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Dygant przez pracę nie poświęcała synowi wystarczająco dużo czasu: „Wyszłam z domu, gdy miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć lat”

Weronika Kostyra 15 listopada 2017 18:00
Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/photo-shop.pl

Agnieszka Dygant to jedna z najbardziej lubianych i zapracowanych aktorek polskiego show-biznesu. Od kilkunastu lat pracuje niemal bez przerwy, dzięki czemu widzowie mogą regularnie oglądać ją w ulubionych filmach i serialach. Niestety aktorka przyznała niedawno, że kariera ma zły wpływ na jej życie prywatne i rodzinę.

Agnieszka Dygant poświęciła rodzinę dla kariery?

Gwiazda od lat jest w związku z Patrickiem Yoką, którego poznała 17 lat temu na planie serialu „Niania”. Para razem wychowuje siedmioletniego syna Xaverego, który jest oczkiem w głowie aktorki. Pojawiły się nawet plotki, że marzy ona o córeczce. Niedawno wyznała jednak w wywiadzie, że w przeszłości ze względu na pracę nie poświęcała synowi wystarczająco dużo czasu i uwagi: „Codziennie spędzałam na planie serialu po 12 godzin. Odbijało się to na moim zdrowiu, do tego doszło poczucie winy związane z synem. Wyszłam z domu, gdy miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć lat. Pamiętam moment, kiedy się okazało, że nie panuję nad domowymi sprawami. Xawery miał w przedszkolu malowanie pisanek, a ja rozpoczynałam wtedy o późniejszej godzinie. Mogłam malować z nim, ale zapomniałam o tym. Odwiozłam go do przedszkola i wróciłam do domu. I nagle telefon z przedszkola. Mój syn płakał, bo wszyscy rodzice byli, poza mną…”, wspominała w „Rewii”.

Na szczęście, gdy aktorka uświadomiła sobie, że omijają ją najważniejsze momenty w życiu syna, zmieniła swoje priorytety. Ma ugruntowaną pozycję w branży, dlatego udało jej się połączyć życie prywatne i pracę, tak by nie zawieść rodziny. Rok temu aktorka zrobiła sobie nawet roczną przerwę od pracy na planie.

Zobacz także: Teraz grają małżeństwo po przejściach, ale znali się już jako nastolatkowie! Agnieszka Dygant pokazała tajemnicze zdjęcie sprzed 30 lat

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!