Viva.pl

O TYM SIĘ MÓWI

Czy „Agent-Gwiazdy’’ powróci wiosną przyszłego roku? TYLKO U NAS Kinga Rusin komentuje doniesienia mediów

Damian Duda 19 maja 2017
Kinga Rusin, „Agent-Gwiazd’’, main topic
Fot. x-news

Ostatnie dwie edycje programu „Agent-Gwiazdy’’ okazały się sukcesem — show z udziałem celebrytów cieszyło się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że władze TVN-u zdecydowały się nakręcić trzeci sezon programu.

Zobacz też: Tańczyła tango w Buenos. Tak wyglądała Kinga Rusin gdy 8 lat temu VIVA! zabrała ją do Argentyny

„Telewizja TVN zdecydowała o kontynuacji reality-show >>Agent - Gwiazdy<< (...). Trzecią edycję programu będzie można oglądać wiosną 2018 roku’’, donosi serwis wirtualnemedia.pl

Kinga Rusin w rozmowie z VIVA.PL

Postanowiliśmy się skontaktować z prowadzącą program. Kinga Rusin w rozmowie z nami potwierdziła doniesienia mediów o planowanej kolejnej edycji show.

Tak, potwierdzam. Trzecia edycja >>Agenta<< pojawi się wiosną. Zdjęcia ruszą pod koniec roku. Póki co nie mogę zdradzić, gdzie odbędzie się kolejna edycja programu’’.

Plany stacji o kontynuacji programu nie były dla gwiazdy TVN-u niespodzianką.

Nic dziwnego, że TVN zdecydował się nakręcić kolejny sezon. Druga edycja >>Agenta<< była dużo chętniej oglądana od poprzedniej oraz od pierwszej serii >>Azji Express<<’’, powiedziała zadowolona gwiazda.

Przeczytaj też: Nie płaczcie! Po „Azja Express’’ nadchodzi „Agent - Gwiazdy 2”

Wideo

Przyjaźń, która inspiruje do tworzenia

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Energetyczna sesja i mocna rozmowa z Martyną Wojciechowską o pracy, samotnym macierzyństwie i kobiecości. A także Lenka i Jan Klimentowie o meandrach swojej miłości. Sprawdź, co jeszcze!