Czy „Agent-Gwiazdy’’ powróci wiosną przyszłego roku? TYLKO U NAS Kinga Rusin komentuje doniesienia mediów

Kinga Rusin, „Agent-Gwiazd’’, main topic
Fot. x-news

Ostatnie dwie edycje programu „Agent-Gwiazdy’’ okazały się sukcesem — show z udziałem celebrytów cieszyło się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że władze TVN-u zdecydowały się nakręcić trzeci sezon programu.

 

Zobacz też: Tańczyła tango w Buenos. Tak wyglądała Kinga Rusin gdy 8 lat temu VIVA! zabrała ją do Argentyny

 

„Telewizja TVN zdecydowała o kontynuacji reality-show >>Agent - Gwiazdy<< (...). Trzecią edycję programu będzie można oglądać wiosną 2018 roku’’, donosi serwis wirtualnemedia.pl

POLECAMY: Skąd Edward Miszczak wie, co będzie podobało się polskiemu widzowi i dlaczego zdecydował się na realizację „Azja Express”? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Wojtek Klauze, Piotr Wojtasik

Kinga Rusin w rozmowie z VIVA.PL

Postanowiliśmy się skontaktować z prowadzącą program. Kinga Rusin w rozmowie z nami potwierdziła doniesienia mediów o planowanej kolejnej edycji show.

 

Tak, potwierdzam. Trzecia edycja >>Agenta<< pojawi się wiosną. Zdjęcia ruszą pod koniec roku. Póki co nie mogę zdradzić, gdzie odbędzie się kolejna edycja programu’’.

 

Plany stacji o kontynuacji programu nie były dla gwiazdy TVN-u niespodzianką.

 

Nic dziwnego, że TVN zdecydował się nakręcić kolejny sezon. Druga edycja >>Agenta<< była dużo chętniej oglądana od poprzedniej oraz od pierwszej serii >>Azji Express<<’’, powiedziała zadowolona gwiazda.

 

Przeczytaj też: Nie płaczcie! Po „Azja Express’’ nadchodzi „Agent - Gwiazdy 2”

 

Oglądałeś(aś) ostatnie dwie edycje programu „Agent-Gwiazdy’’?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE