Te zdjęcie według internautów nie pozostawiają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 17 lutego 2018 10:00

Córka księcia Williama i księżnej Kate od samego początku wzbudzała zainteresowanie mediów. Dziś Charlotte ma niespełna trzy latka, niedawno poszła do przedszkola, a fotografie które jej zrobiono wzbudziły zachwyt. Gdy rodzina królewska opublikowała fotografie dziewczynki tuż przed pierwszym pójściem do przedszkola, internauci jednogłośnie okrzyknęli, że księżniczka Charlotte jest niezwykle podobna do księżnej Diany, gdy ta była mała. Czy faktycznie jest aż tak podobna do swojej babci?

1/4
Księżniczka Charlotte jak księżna Diana
Copyright @East News
1/4

Gdy księżniczka Charlotte pojawiła się na świecie, oczy całego świata zwróciły się właśnie ku niej. Według brytyjskich mediów córka księcia Williama i księżnej Kate od samego początku do złudzenia przypomina księżną Dianę i tak jak ona, już stała się ulubienicą Brytyjczyków.

2/4
Księżniczka Charlotte jak księżna Diana
Copyright @East News, Instagram @kensingtonroyal
2/4

Liczba wyszukiwań „Księżniczka Charlotte” w serwisie eBay zwiększyła się 10-krotnie po jej drugich urodzinach.

3/4
Księżniczka Charlotte jak księżna Diana
Copyright @East News, Instagram @kensingtonroyal
3/4

Wówczas opublikowano oficjalne zdjęcie księżniczki w żółtym swetrze. Model sweterka wyprzedał się błyskawicznie! Nic więc dziwnego, że gdy rodzina królewska opublikowała fotografie Charlotte tuż przed pierwszym pójściem do przedszkola, podobne do niego ubranka szybko się wyprzedały.

4/4
Księżniczka Charlotte jak księżna Diana
Copyright @East News, Instagram @kensingtonroyal
4/4

Internauci zwrócili także uwagę na to, że księżniczka Charlotte jest niezwykle podobna do księżnej Diany, gdy ta była mała. Specjalnie dla Was postanowiliśmy zrobić takie porównanie. Czy faktycznie księżniczka Charlotte jest podobna do swojej babci?

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.