Viva.pl

BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Meghan Markle znika z mediów społecznościowych! Zrobiła to na polecenie Królowej Elżbiety II?

Olga Figaszewska 11 stycznia 2018
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair, Materiały prasowe

Ślub Meghan i Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. W maju aktorka oficjalnie stanie się członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak zanim to nastąpi sumiennie przygotowuje się do nowej roli - studiuje zasady etykiety i królewskiego protokołu. Od tej pory Meghan Markle będzie musiała zrezygnować z dotychczasowej swobody. Jak donoszą zagraniczne media aktorka postanowiła zniknąć z mediów społecznościowych! Czy to była jej decyzja?

Polecamy też: W Wielkiej Brytanii zapanował „efekt Meghan”! Te dodatki zachwycają fanów przyszłej księżnej!

Meghan Markle znika z mediów społecznościowych. Dlaczego usunęła swoje konta?

Meghan od wielu lat dzieliła się z fanami osobistymi przeżyciami i relacjonowała życie prywatne na Instagramie, Facebooku czy Twitterze. Jak się okazuje, aktorka postanowiła usunąć swoje social media! Powód wydaje się być oczywisty? Żaden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej nie posiada konta na portalach społecznościowych. Zdjęcia, nagrania, a także informacje dotyczące księżnej Kate, Williama, Harry'ego czy samej Królowej Elżbiety II, są dostępne na oficjalnym profilu Pałacu Kensington.

Pani Markle jest wdzięczna wszystkim, którzy śledzili jej profile w social mediach w ostatnich latach, ale, ponieważ nie używała ich od jakiegoś czasu, podjęła decyzję o ich usunięciu”, czytamy w oficjalnym oświadczeniu rzecznika Kensington Palace.

Polecamy: Jak zmieni się życie Meghan Markle, kiedy wyjdzie za mąż za księcia Harry’ego?

Zanim Meghan zostanie księżną... Z czego musi zrezygnować?

Mimo że brytyjski dwór popiera ambicję i zazwyczaj po ślubie „zachęca” kobiety, by oddały się zajęciom odpowiednim dla damy i wynikającym z nowej roli, Meghan na kilka miesięcy przed zaręczynami  odeszła z pracy na planie serialu „Suits”. Jak sugerowano, na prośbę Królowej Elżbiety zamknęła swojego lifestyle’owego bloga The Tig, którego prowadziła od kilku lat.  „Uczyniliście moje dni jaśniejszymi i wypełniliście to doświadczenie radością. śmiejcie się, podejmujcie ryzyko i bądźcie zmianą, która chcecie widzieć w świecie. I nie zapominajcie o sobie”, pisała w fanom w pożegnalnym poście. Za to media zaczęły więcej mówić o jej zaangażowaniu w działalność charytatywną. Oprócz tego, jak każdy z członków rodziny królewskiej, Meghan nie będzie wypowiadać się tematy poltyczne. Przekształceniu uległ również jej styl. Kreacje są bardzie stonowane i eleganckie. Co ciekawe, jeśli dotychczas lubiła grać w gry planszowe, będzie musiała pogodzić się z faktem, że niektóre uznawane są za „brutalne i niemoralne”, jak np. „Monopol”. Ale co najważniejsze - Meghan będzie podlegała woli Królowej, to jej decyzjom będzie musiała się podporządkowywać.

Uważasz, że Meghan sprosta wymogom Królowej Elżbiety i odnajdzie się w roli księżnej?

Polecamy też: Szczęśliwe jak nigdy, czy pełne goryczy i rozczarowań? Meghan Markle zapamięta pierwsze święta spędzone z brytyjską rodziną królewską na długo…

Meghan Markle
Fot. East News

Zobacz też: Zobaczcie sukienkę, którą Meghan Markle założyła na świąteczne spotkanie z królową! Kupisz ją teraz na wyprzedaży!

Wideo

Jaki jest sekret stylu Brigitte Macron?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Takiego wywiadu jeszcze nie było! Dorota „Doda” Rabczewska po raz pierwszy rozlicza się z przeszłością.