O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Jej nowy biznes będzie dotyczył...

Weronika Kostyra 4 stycznia 2018 08:00
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska wspiera polskie marki
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Trenerka w tym roku nie tylko została mamą. Nie zaniedbuje też obowiązków zawodowych, a wręcz wciąż rozwija działalność!

Nowy biznes Anny Lewandowskiej dotyczy dzieci

Żona Roberta Lewandowskiego często podkreśla, że ciąża macierzyństwo są dla niej wspaniałym przeżyciem. Dumna mama często publikuje pełne czułości zdjęcia z córeczką. Teraz postanowiła udowodnić, że ma też smykałkę do interesów. Ze swojego doświadczenia i wiedzy na temat ciąży, a teraz macierzyństwa chce zrobić biznes. Właśnie zapowiedziała, że niebawem ruszy nowa marka sygnowana jej nazwiskiem – „baby by Ann”.

Mama Klary nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów. Póki co na instagramowym profilu projektu znajdziemy jedynie zapowiedź: „Coming soon! Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci”. Jednak już teraz obserwuje go ponad 6 tysięcy osób. Niedługo na pewno dowiemy się, co Anna Lewandowska przygotowała dla dzieci.

Baby by Ann, Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Zobacz także: Mama Anny Lewandowskiej o ciotce, położnej w Auschwitz-Birkenau: „Podskórnie od zawsze wiedziałam, że zrobię o Stanisławie Leszczyńskiej film”

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha