TYLKO U NAS Żona Lecha Wałęsy zdradza, w jakim stanie jest legenda Solidarności

Fot. Robert Wolański, Janek Skarżyński / East News

 

W ostatni weekend wszystkie media obiegła smutna informacja na temat stanu zdrowia legendy Solidarności, Lecha Wałęsy. Jak podały największe serwisy informacyjne, były Prezydent RP trafił do szpitala. W jakim jest stanie? TYLKO U NAS w rozmowie z Krystyną Pytlakowską Danuta Wałęsa zdradza, jak czuje się jej mąż.

POLECAMY: VIVA! wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Licytuj nasze zdjęcie!

Źródło: Marcin Ziółko, Dawid Ziemba, Piotr Wojtasik, Wojciech Klauze

 

Zobacz też: Polacy w Cannes czyli co się działo w dniu prezentacji „Człowieka z żelaza”. EKSKLUZYWNE VIDEO

Stan zdrowia Lecha Wałęsy

— Tuż przed weekendem u Lecha Wałęsy nastąpił duży skok ciśnienia, co przy cukrzycy, z którą się zmaga, jest niebezpieczne. Od razu został przewieziony do szpitala w Gdańsku, w którym spędził cały weekend. Przez ten czas był pod kontrolą lekarzy Gdańskiego Szpitala Uniwersyteckiego. Teraz przechodzi szczegółowe badania — wyznała żona Lecha Wałęsy w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

 

Danuta Wałęsa opowiedziała również o przyczynach złego samopoczucia byłego prezydenta.

— To wszytko spowodowane jest ciągłymi nerwami związany z sytuacją polityczną w naszym kraju. Dusi wszystkie emocje w sobie, zamiast je wyrzucać. To stan napięcia nerwowego — skwitowała.

 

Lech Wałęsa zapowiedział swoją obecność na kontrmiesięcznicy 10 lipca w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu. Niestety, stan zdrowia byłego prezydenta nie pozwala mu na udział w tym wydarzeniu.

 

Jest mi bardzo żal, przykro, chciałbym tam być 10 lipca, ale lekarze i rodzina przekonują mnie, że ze względu na stan zdrowia nie ma mowy. Nie jest to żaden przejaw tchórzostwa, jak pewnie chcieliby sądzić niektórzy’’, napisał Lech Wałęsa.

 

Przeczytaj też: „Ojciec jest bohaterem narodowym i dokumenty z szafy Kiszczaka tego nie zmienią” - Jarosław Wałęsa mocno broni Lecha

 

Jak często chodzisz do lekarza?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE