EKSKLUZYWNE VIDEO

TYLKO U NAS! Ulubione miejsca Anji Rubik na Majorce. EKSKLUZYWNE VIDEO

Majorka to miejsce dla niej wyjątkowe i magiczne… To właśnie tam Anja Rubik wypoczywa i relaksuje się między planami zdjęciowymi. I to właśnie tam odbyła się sesja dla magazynu „Viva!”, podczas której mogliśmy porozmawiać z modelką. Tylko nam Anja zdradziła, jakie miejsca według niej warto zobaczyć na wyspie!

Polecamy: „Najlepiej odpoczywam przy wodzie”. Tak powstawała sesja z Anją Rubik na Majorce EKSKLUZYWNE VIDEO

Anja Rubik w obiektywie Mateusza Stankiewicza

Zdjęcia do sesji z Anją Rubik zrealizował Mateusz Stankiewicz, który od wielu lat pracuje z „Vivą!” oraz Anją. Za koncepcję artystyczną i stylizację modelki odpowiedzialna jest dyrektor kreatywna magazynu „Viva! Moda”, Agnieszka Ścibior. Podczas sesji mieliśmy okazję podpytać Anję o jej ulubione miejsca na wyspie.

Jeśli jesteście ciekawi, co warto zobaczyć i jakie miejsca odwiedzić na Majorce, koniecznie zobaczcie nasz materiał VIDEO!

Polecamy też: TYLKO U NAS! „Cieszę się, że udało nam się rozstać”. Anja Rubik w pierwszym wywiadzie po rozwodzie z mężem

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.