9. edycja VIVA! Photo Awards za nami! Zobaczcie naszą relację z tego wyjątkowego wydarzenia EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Wojtek Klauze, Piotr Wojtasik, Dawid Ziemba

 

VIVA! Photo Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotografii w Polsce. 30 listopada 2017 roku już po raz dziewiąty zostały wręczone statuetki ufundowane przez firmę Apart.

 

Zobacz też: Międzynarodowy sukces VIVY! John Malkovich o pracy nad projektem, w którym wcielił się we Fryderyka Chopina, Jana Pawła II i Lecha Wałęsę EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Współpraca Johna Malkovicha i Sandro Millera

 

Za namową VIVY! John Malkovic i Sandro Miller wrócili do projektu i powstały trzy wyjątkowe zdjęcia, na których Johna Malkovicha uwieczniono jako wcielenia trzech wielkich Polaków – Fryderyka Chopina, Jana Pawła II i Lecha Wałęsy. Światowa premiera zdjęć odbyła się podczas gali VIVA! Photo Awards 2017. Efekt tej współpracy zebrał przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i zebrał znakomite recenzje krytyków i publiczności.

 

John Malkovich jako Fryderyk Chopin, Jan Paweł II i Lech Wałęsa
Fot. Sandro Miller

 

Zaproszeni goście, którzy przybyli na tę imprezę, poznali nie tylko zwycięzców konkursu. Wieczór uświetnił koncert zespołu Wojciech Mazolewski Quintet, a wydarzenie poprowadzi: redaktor naczelna VIVY!, Katarzyna Przybyszewska, oraz prezenter, Piotr Kraśko.

 

Zobaczcie naszą relację VIDEO z tego wyjątkowego wydarzenia!

 

 

Zobacz też: Najpiękniejsze zdjęcia, najlepsza muzyka. Zobacz, jak było na gali VIVA! PHOTO AWARDS

 

Interesujesz się fotografią?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE