Smutne wieści dla fanów „M jak miłość”. Czy piosenka Beaty Kozidrak zniknie z czołówki serialu?!

Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

 

Widzów M jak miłość zelektryzowała wieść, że piosenka Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość zniknie z czołówki serialu. Czyżby faktycznie miało się to zmienić? Do mediów trafiła informacja, że produkcja M jak miłość myśli nad zmianą czołówki serialu oraz piosenki. Czyj utwór zastąpiłby piosenkę Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość?

 

Polecamy: Wiemy, kiedy postać Witolda Pyrkosza zniknie z serialu „M jak miłość”. Jak Lucjan Mostowiak pożegna się z rodziną?

oraz:  9 lat temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel powiedzieli sobie „tak”. Wracamy do tych pięknych chwil!

 

POLECAMY: Serial „Belfer” powraca! Już dzisiaj zobaczymy pierwszy odcinek drugiego sezonu. Zobacz emocjonujący zwiastun! VIDEO

Źródło: materiały prasowe

Piosenka Beaty Kozidrak zniknie z M jak miłość?

Temat nowej czołówki serialu M jak miłość znów powraca. Do tej pory za piosenkę, rozpoczynającą odcinki odpowiadała Beata Kozidrak. Utwór Nie pytaj o miłość zastąpił w czołówce piosenkę Wojciecha Gąssowskiego, który od emisji pierwszego odcinka śpiewał utwór o takim samym tytule jak serial, czyli M jak miłość. Przez 844 odcinki wokalista witał widzów M jak miłość słowami: „Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz”.

 

Utwór Gąssowskiego zastąpiła piosenka Kozidrak Nie pytaj o miłość. Choć fani początkowo byli nie przekonani do tej zmiany, szybko przyzwyczaili się do nowego utworu. Niestety coraz częściej padają insynuacje, że należałoby zmienić czołówkę serialu, a co za tym idzie i jego piosenkę. Dlaczego? Kilka miesięcy temu po głośnym odejściu z serialu Andrzeja Młynarczyka oraz śmierci Witolda Pyrkosza, fani M jak miłość zaczęli się domagać zaktualizowania czołówki. Co prawda wstęp do produkcji TVP 2 nie był zmieniany od kilku lat, ale zdaniem widzów jest to niezbędne odświeżenie. Ostatni raz prawdopodobnie czołówkę zmieniono w 2014 roku. Tak wygląda ona do dziś:

 

 

Pytanie, czy zmieni się także piosenka Nie pytaj o miłość? Utwór Beaty Kozidrak od dziewięciu lat wita widzów serialu. Czy to się zmieni? Jak udało się dowiedzieć serwisowi Party.pl, produkcja serialu na razie nie myśli o wprowadzaniu takich zmian: „Myślimy o zmianie czołówki, ale z pewnością nie w środku sezonu. Nie zastanawialiśmy się nad zmianą piosenki”, mówi dla party.pl Karolina Baranowska, zajmująca się PR serialu. Jak widać, zarówno Beata Kozidrak, jak i  fani serialu mogą spać spokojnie. 

 

Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Zobacz również: Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”?

Fani w żałobie, Teresa Lipowska we łzach... Znamy szczegóły pogrzebu Lucjana Mostowiaka! „Witek zawsze powtarzał, że będzie długo żył”. Krystyna Pytlakowska wspomina zmarłego aktor

Uważasz, że produkcja serialu powinna zmienić utwór i czołówkę?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE