PREMIERA FILMOWA

O tym filmie było głośno wiele miesięcy przed premierą! Koniecznie zobaczcie „Wszystkie pieniądze świata”

Sabina Zięba 27 stycznia 2018 15:00

O filmie Wszystkie pieniądze świata zrobiło się naprawdę głośno już parę miesięcy temu. Wszystko za sprawą afery wokół Kevina Spaceya, którego kariera runęła jak domek z kart po ujawnieniu licznych aktów molestowania. Początkowo grał on obok Michelle Williams oraz Marka Wahlberga jedną z głównych ról.

Film Wszystkie pieniądze świata

Mimo zakończenia produkcji, po wybuchu skandalu postanowiono usunąć wszelkie sceny, w których występował, by nakręcić je jeszcze raz z zastępstwem w osobie Christophera Plummera. Wydaje się to dobrą decyzją, biorąc pod uwagę fakt, że został on za tę rolę nominowany w tym roku do Oscara! A o czym w ogóle opowiada dzieło Ridleya Scotta?

Na wielkim ekranie możemy poznać prawdziwą historię multimilionera i najbogatszego człowieka w historii, Jeana Paula Getty'ego oraz jego wnuka. W 1973 roku 16-letni John Paul Getty III został porwany z zamiarem wymuszenia okupu. Nikt się jednak nie spodziewał, że naftowy magnat nie zdecyduje się tego okupu zapłacić. O bezpieczeństwo chłopaka musiała więc walczyć Gail Harris (Michelle Williams), którą wspierał pracujący dla Getty’ego były agent CIA, Fletcher Chase (Mark Wahlberg)...  

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
TAGI #film

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!