O TYM JEST GŁOŚNO

Stramowski, Ostaszewska, Grabowski. Wiemy, dlaczego gwiazdy zrezygnowały z gry w nowym „Pitbullu”

Weronika Bruździak-Gębura 21 lutego 2017 13:15
Pitbull MT
Fot. East News

Już nie tylko Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński. W najnowszym „Pitbullu” nie zagrają też Maja Ostaszewska i Andrzej Grabowski. Obsada aktorska stoi murem za Patrykiem Vegą.

Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnego „Pitbulla”

W połowie lutego okazało się, że czwartej części „Pitbulla” nie nakręci Patryk Vega, reżyser trzech poprzednich filmów. Okazało się, że zastąpi go Władysław Pasikowski, znany z produkcji takich jak „Psy” czy „Pokłosie”.

Patryk Vega na swoim Facebooku zamieścił post, w którym wytłumaczył fanom, że chodzi o „pomysł obsadowy, który próbowano mu narzucić”. Mimo spekulacji mediów, reżyser nie powiedział wprost, że chodzi o Dodę, która dołączyła do obsady. Z kolei producent filmu, Emil Stępień, wydał oficjalne oświadczenie, w którym za powód rezygnacji Vegi podał kiepskiej jakości scenariusz, który zaproponował reżyser. 

Polecamy też: Mocniejsze niż w „Psach”. Tych 8 cytatów z nowego „Pitbulla’’ może wejść na stałe do popkultury​

Aktorzy stoją murem za Patrykiem Vegą

Gdy tylko media obiegła informacja, że Patryk Vega zrezygnował z kręcenia kolejnej części, okazało się, że podobną decyzję podjęli odtwórca głównej roli, Piotr Stramowski, który na swoim Facebooku napisał: „Nie ma Patryka Vegi - nie ma Majamiego” oraz filmowy Marcin Opałka ps. „Strachu”, czyli Piotr Oświeciński, który napisał „Marcin Opałka solidarnie z Patryk Vega”. 

Tomasz Oświeciński nie tylko zagrał u boku Ewana McGregora w reklamie, którą Patryk Vega nakręcił dla serwisu showmax.com, ale wystąpi też w jego najnowszym filmie, „Botoksie”, czym pochwalił się na Facebooku.

Kolejni aktorzy rezygnują z „Pitbulla”

Z kolei w wywiadzie dla „Twojego Imperium” głos w tej sprawie zabrała Maja Ostaszewska, czyli filmowa Olka, partnerka Majamiego.

„W moim przekonaniu "Pitbull" to Patryk Vega. I nie wyobrażam sobie "Pitbulla" bez Patryka Vegi. Wtedy to już nie będzie "Pitbull”. I ja w nim też nie wystąpię”, powiedziała aktorka. 

W podobnym tonie wypowiedział się Andrzej Grabowski, odtwórca roli starszego aspiranta Jacka Goca „Gebelsa”, który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że nie zamierza brać udziału w nowym „Pitbullu”.

Polecamy też: Bez Vegi i Stramowskiego, ale za to z Dodą. Wiemy, kto będzie reżyserem nowego "Pitbulla"​

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Makijaż glow, który doda ci blasku

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.