Nadal nie wiadomo, kto zabił. "Miasteczko Twin Peaks" wraca na ekrany!

Miasteczko Twin Peaks
Fot. IMDB/ Instagram Twin Peaks

Stacja SHOWTIME wyprodukuje kolejny sezon kultowego serialu „Miasteczko Twin Peaks”! Obok agenta Coopera zagra też Monica Bellucci.

 

W nowym sezonie za kamerą ponownie stanął David Lynch. Zobaczymy aktorów z poprzednich części. Udział potwierdzili: Kyle MacLachlan, Sherilyn Fenn i Mädchen Amick.

 

POLECAMY: „Edwardowi się nie odmawia”: o kulisach pracy w TVN opowiadają największe gwiazdy stacji! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Wojtek Klauze, Piotr Wojtasik

Plejada gwiazd

Gościnnie wystąpi plejada gwiazd: Monica Bellucci, Naomi Watts, Tim Roth, Laura Dern, Amanda Seyfried i Jim Belushi. W serialu będzie też polski akcent – zagra w nim aktorka Karolina Wydra, znana z serialu „Dr House” i „Czysta krew”.

Julee Cruise, autorka głównej piosenki z poprzednich sezonów - „Falling” - nagra utwór też do najnowszej produkcji. Serial jest obecnie w postprodukcji, premiera jest zaplanowana na 2017 rok.

 

Kultowy serial

Serial „Miasteczko Twin Peaks” był jedną z najpopularniejszych produkcji na początku lat dziewięćdziesiątych. Można go było oglądać w stacji ABC. W 1991 roku serial zdobył trzy Złote Globy: dla najlepszego serialu dramatycznego, najlepszego aktora (Kyle MacLachlan) i najlepszej aktorki drugoplanowej (Piper Laurie).

Zachęcony sukcesem serialu, w 1992 roku David Lynch nakręcił film „Miasteczko Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną”.

 

Polecamy też: Zaskakujący powrót "Przyjaciół"! Powstał zupełnie nowy odcinek kultowej serii

Czy jesteś fanem "Miasteczka Twin Peaks"?