Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

ZE ŚWIATA FILMU

Zobaczcie najlepsze sceny łóżkowe w historii kina, Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Seksu!

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Seksu - święto ustanowione w 2003 roku przez Radę Tradycji Unii Europejskiej. Unia uznała, że to poważna kwestia ze względu na niski przyrost naturalny. Kiedy jedni skupiają się na demograficznej stronie tego tematu, my postanowiliśmy uczcić go w nieco inny sposób...

Ranking najlepszych scen łóżkowych

W ramach wstępu proponowaliśmy już wybór gorących filmowych pocałunków. A teraz zapraszamy... do sypialni. Poznajcie nasz ranking najlepszych scen łóżkowych. Niech nie rozczaruje Was, że z Michaelem Fassbenderem jedziemy tylko metrem... później robi się naprawdę gorąco! Staraliśmy się pokazać seks w 9 smakach, inaczej - na 9 sposobów, ponieważ najgorsze, co może pojawić się w łóżku, to nuda. Ciekawi jesteśmy, czy zgadzacie się z naszym rankingiem?  A może sprawi, że zmienicie plany na wieczór? Materiał tylko dla dorosłych :)

Polecamy: Namiętności, rozkosze i perwersje. 5 najgorętszych pozycji... książkowych, idealnych na lato!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.