ZE ŚWIATA FILMU

Już jest wyczekiwany zwiastun filmu Kraina lodu 2!  

Musicie to zobaczyć!

Gabriela Czernecka 14 lutego 2019 13:16

Już jest! Do sieci trafił właśnie zwiastun drugiej części Krainy lodu. Na kontynuację popularnej bajki uwielbianej przez dzieci na całym świecie czekaliśmy aż sześć lat. Zwiastun Krainy lodu 2 właśnie trafił do sieci. W filmie znów zobaczymy królową Elsę, księżniczkę Annę i bałwana Olafa. Co nas czeka? 

Kraina lodu 2 - zwiastun

Elsa biegnie po wodach wzburzonego oceanu, gdy wysoka fala porywa ją pod powierzchnię. Wygląda na to, że królowa Arendelle próbuje zmierzyć się z przeszłością i tragiczną śmiercią rodziców, którzy zginęli podczas sztormu. Tymczasem Anna wyrusza w samotną wyprawę, z czasem jednak dołącza do niej Elsa i Kristoff. Zwiastun Krainy lodu 2 trafił właśnie do sieci. Reżyserią filmu zajmie się Jennifer Lee oraz Chris Buck, a ścieżkę dźwiękową po raz drugi skomponuje duet Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez.

Film Kraina lodu 2 - kiedy premiera

Premiera Krainy lodu 2 zaplanowana jest w Stanach Zjednoczonych na 22 listopada. Przypomnijmy, że produkcja pierwszej części Krainy lodu przyniosła wytwórni Walta Disneya zysk w wysokości 675 milionów dolarów, a sam soundtrack w ciagu tygodnia sprzedano w ponad 200 tysiącach egzemplarzy w samych Stanach! Główna piosenka z filmu, Let it go w wykonaniu Idiny Menzel, otrzymała w ubiegłym roku Oscara za najlepszą piosenkę. Czy Kraina lodu 2 zyska podobny rozgłos? Mamy taką nadzieję! A tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia zwiastunu filmu. Wybierzecie się na niego do kina? 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!