Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O TYM SIĘ MÓWI

Nagie zdjęcie Ilony Ostrowskiej wywołało burzę w sieci

Uczestniczka Agent Gwiazdy przesadziła?

Konrad Szczęsny 8 marca 2018 15:40

Na co dzień chroni swoją prywatność, ale zdarza jej się zaszokować media. Ilona Ostrowska uchodzi za gwiazdę, która rzadko epatuje odważnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jednak fotografia, która zamieściła na Instagramie z okazji Dnia Kobiet rozgrzała męską część jej fanów do czerwoności! Serialowa Lucy z Rancza pozuje na nim... zupełnie nago!

Nagie zdjęcie Ilony Ostrowskiej

Ilona Ostrowska w szczególny i bardzo odważny sposób uczciła święto wypadające ósmego marca. Aktorka znana z serialu Ranczo, gdzie wcielała się w Lucy, na swoim profilu zamieściła... nagie zdjęcie, które wstrząsnęło sympatykami jej talentu. 

„Kochane dziewczyny! Życzę nam siły, żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach, spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i nie zapominały o swoich piersiach, jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam, jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać”, podpisała je serialowa Lucy.

Nagie zdjęcia uczestniczek Agenta Gwiazdy

Przy okazji oznaczyła produkcję i uczestników trzeciej edycji Agenta Gwiazdy. Jak możemy wywnioskować z komentarzy, tak odważną fotografię posiada w swoich zasobach każda uczestniczka show TVN! Na tym bowiem polegało jedno z wymyślonych przez produkcję zadań, co zdradziła sama Karolina Ferenstein-Kraśko.

„To była cześć kolejnego zadania !!!😎💥 Wszystkie mamy takie zdjęcia wrzucamy po koleji ... która następna ? 😀 @whatannawears@maja.wloszczowska @annalucinska@juleczkaaa_jula a może ja 💥💥💪📸 #girlspower #freedom”, pyta na Instagramie żona prowadzącego Dzień Dobry TVN.

Zadeklarowała jednak, że opublikuje swoje, gdy ucichnie nieco zamieszanie związane z odważną fotką Ilony Ostrowskiej.

O które zdjęcie aktorki chodzi? Tego dowiecie się z naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!