„Nowe oblicze Greya” już w kinach, a my przypominamy najgorętsze sceny z pierwszej części... Pamiętacie je wszystkie?

Źródło: Marcin Ziółko

 

Gdy E. L. James zdecydowała się napisać trylogię opowiadającą o romansie młodej studentki Anastasii Steele z przystojnym biznesmenem Christianem Greyem nie spodziewała się, że odniesie ona tak spektakularny sukces. Choć sama autorka przyznała, że przy pisaniu dzieła inspirowała się „Zmierzchem”, ta historia, jak wiemy, jest o wiele bardziej erotyczna. Jedni twierdzą, że to książka genialna, inni, że jest literaturą najgorszego sortu. Jedno jest pewne - wywołuje naprawdę wiele emocji w odbiorcach. 

Polecamy też: Tego jeszcze nie było! Szokująca decyzja Jamiego Dornana! Czy tym rozpali do czerwoności wszystkie fanki w „Nowym obliczu Greya”?

8 lutego odbyła się premiera trzeciej już część tej niezwykłej trylogii. Tym razem para musi zmierzyć się z wrogimi bohaterami z poprzedniej części. Anastasię czeka kolejne spotkanie z byłą uległą, Leilą, a także konfrontacja z Jackiem Hydem. W międzyczasie jej najlepszą przyjaciółkę Kate czeka następny etap związku z Elliotem, bratem Christiana. Główna bohaterka dowie się o ciąży, lecz to, czy ją donosi i urodzi dziecko nie jest pewnością. Jeszcze w żadnej z części powieści E.L. James para nie musiała zmierzyć się z tak wieloma ciężkimi momentami. Ich związek wisi na włosku...

Tymczasem przypomnijmy sobie najgorętsze sceny z pierwszej części!

Lubisz sceny seksu z trylogii o Greyu?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE