Kryminał „Tajemnice Manhattanu”. Stylowy Adrien Brody po raz kolejny na dużym ekranie ZWIASTUN

Film „Tajemnice Manhattanu” wejdzie do kin już za tydzień – 15 lipca. W stylowym kryminale Adrien Brody jako nowojorski dziennikarz dąży do odkrycia prawdy o niewyjaśnionej zbrodni. Partnerują mu Yvonne Strahovski, Jennifer Beals oraz Campbell Scott. 

 

O czym są „Tajemnice Manhattanu”

Nowy Jork, połowa lat 90. Porter Wren, felietonista poczytnego tabloidu, sprzedaje czytelnikom skandale, morderstwa i śmierć. Jest kronikarzem koszmaru w mieście, w którym każdy wierzy, że spełni się jego amerykański sen. Są jednak historie, których Wren nigdy nie opisze swoim czytelnikom – te, w których sam bierze udział. Jak historia odnalezionych w budynku przeznaczonym do wyburzenia zwłok genialnego reżysera. Gdy młoda wdowa powierza Wrenowi klucz do tajnego wideoarchiwum męża, dziennikarz nie przypuszcza, że właśnie stał się bohaterem jednego ze swoich sensacyjnych felietonów. Zawartość taśm zaprowadzi go bowiem w samo serce medialnego imperium, którego sam jest częścią.

„Tajemnice Manhattanu” to stylowy, czarny kryminał w duchu powieści Raymonda Chandlera. Pesymistyczna relacja z rozpadu Ameryki, w której nie ma już ostatnich sprawiedliwych — są tylko mordercy i ich wspólnicy.  Na podstawie powieści Colina Harrisona.
 

Zobaczcie też:  „Neon Demon” - przerażająco piękny film o drastycznych kulisach pracy modelek - już w kinach.

Wybierasz się na ten film?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE