TYLKO U NAS

EKSKLUZYWNY WYWIAD VIVY! Anna Kalczyńska po raz pierwszy o wypadku

KRYSTYNA PYTLAKOWSKA 18 maja 2017 09:15
Anna Kalczyńska, Viva! 2016
Fot. Olga Majrowska

„Nigdy nie wiadomo, jaki los nam napisze scenariusz”, mówi dziennikarka TVN, Anna Kalczyńska. Jeszcze nie doszła do siebie pol wypadku na stoku w Austrii. Ma dłoń w gipsie, złamanie okazało się być poważniejsze niż myślano.

Zobacz też: O rodzinie, pracy w mediach, przyjaźni z mamą. Anna Kalczyńska kończy 41 lat. Wyjątkowy wywiad VIVY!

W rozmowie z nami, Anna Kalczyńska opowiedziała nam o wypadku. Jak do tego doszło?

„Pojechaliśmy cała rodziną na majówkę do Tyrolu, żeby wziąć udział w obozie dokształcającym sztukę narciarstwa. Oboje z mężem jesteśmy fanami tego sportu, a i nasze dzieci też już połknęły bakcyla. To był pierwszy zjazd, piękna słoneczna pogoda, szeroki stok. Wydawało się, że nic złego nie może się tam wydarzyć… A jednak… Ostatnie, co pamiętam, to jak zaczęłam zjeżdżać w dół. Wszystko, co było potem, moja pamięć wyparła, po prostu mgła”, opowiada dziennikarka.

„Ocknęłam się w szpitalu, pytając, gdzie jestem i co się stało. Opowiedziano mi że wpadł na mnie narciarz jadący z tyłu. Całe szczęście, że miałam kask, bo mogłabym tego nie przeżyć. Natychmiast wezwano pomoc, śmigłowiec zabrał mnie do kliniki. Miałam wstrząs mózgu i złamany kciuk. A mąż Maciek pytał mnie, czy pamiętam, że wzięliśmy ślub. Takie żarty trzymają się mojego męża, kiedy jest zdenerwowany sytuacją. Ślub oczywiście pamiętałam, ale szczegółów wypadku - wcale”, dodała.

Zobacz też: Anna Kalczyńska z mamą Haliną Rowicką. Co mówią o sobie, czy się kłócą, czy słuchają swoich rad?


Złamanie okazało się poważniejsze niż myślano. Anna Kalczyńska zdradziła nam, co wypadek zmienił w jej życiu:

„W Polsce złamanie okazało się gorsze, niż myślałam. Była strzaskana kość, a w nie drzazgi, co ujawniła operacja. Świetni lekarze w Otwocku wstawili mi w miejscu złamania blaszkę i dokonano przeszczepu fragmentów kości. Cały czas dochodzę do siebie, z ręką w gipsie. I myślę o tym, że tak naprawdę niczego n ie możemy zaplanować, b o ktoś planuje to za nas Ten wypadek dał mi dużo do myślenia i skłonił do refleksji, że w ułamku sekundy w naszym życiu wszystko może się zmienić bez naszej woli. Jeśli mamy więc zrobić coś, nie czekajmy, róbmy to od razu…”.

Polecamy też: Anna Kalczyńska z mamą Haliną Rowicką. Co mówią o sobie, czy się kłócą, czy słuchają swoich rad?

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!